THE ECLECTIC MONIKER - odkrycie nordic-music.blogspot.com
Ten weekend obfituje w duńskie nowinki muzyczne, które docierają do mnie z różnych stron (świata i... internetowych). Najpierw zauroczyłam się Alcoholic Faith Mission, dzięki uprzejmości i informacji od znawczyni muzyki z Poznania. A teraz, również dzięki uprzjemości i informacji znawczyni muzyki, tym razem z Łodzi, zasłuchuję się w dźwiękach The Eclectic Moniker!

Na blogu nordic-music.blogspot.com możecie przeczytać o tym niezwykłym odkryciu muzycznym! Znajdziecie tam również linka, pod którym można za darmo (lub za dowolną opłatą) pobrać EP-kę zespołu The Eclectic Moniker - "A Part of Something Bigger". Wejdźcie, pobierzcie, posłuchajcie i podziękujcie Agnieszce za fenomenalne odkrycie! :) [niestety, EP-ka nie jest już dostępna do pobrania, ale do odsłuchu jak najbardziej]


"A Part of Something Bigger"
"A Part of Something Bigger" zawiera cztery kompozycje, które przenoszą w świat ciepłych, tropikalnych plaż, drinków z palemką i błogiego lenistwa. Cztery kompozycje, w których muzycy nie zapomnieli jednak również o odpowiedniej dawce pobudzających brzmień, ale też dorzucili odrobinę zadumania. Cztery kompozycje, gdzie gitarki pobrzdękują tak uroczo, że nie sposób ich nie polubić! A na koniec utwór "We're Soldiers in a Silent War (Terminal)", którego początek oraz wokale mocno przypominają muzykę When Saints Go Machine. A to znaczy, że jest dobrze! Tak mi się kojarzą dźwięki proponowane przez The Eclectic Moniker na "A Part of Something Bigger".

Czekam na to "something bigger" z niecierpliwością!!!

CO? GDZIE? JAK?
Oficjalna strona internetowa - bandcamp, na którym do odsłuchu EP-ka zespołu
kanał YouTube - tutaj panowie z TEM załadowali wszystkie utwory z EP-ki i kilka innych rarytasów


Brak komentarzy: