KISS ME SCARLETT - tryumf gitar i polityki miłości Kiss Me Scarlett

Całuśnie się nam ostatnio zrobiło na blogu "Dobre, bo duńskie" :) Najpierw pojawił się zespół Kiss Kiss Kiss, który ma w swoim repertuarze utwór "Scarlett". Teraz przyszła kolej na grupę, która koniecznie chce Scarlett (może tą od Kiss Kiss Kiss) pocałować. KISS ME SCARLETT, nowiutka kapela, przepełniona pozytywną energią, którą dzieli się ze światem. Coś dla tych, którzy lubią się uśmiechać, słuchając muzyki.


Kiss Me Scarlett, to sześcioosobowy zespół, który tak pisze o sobie na profilu Facebook:
"Kiss Me, Scarlett is the result of six people with a common ideology and passion for music. An ideology and passion which is based on spreading joy, love and sharing life with other people through musical escapism. The band members are against the materialism, cynicism and warfare which they believe characterize the world in recent times."
Steffen Sørensen, Rune Klausen, Leopold Parlour, David Sorth, Simon Sode i Jonas Budtz niewątpliwie potrafią przekazać pasję do muzyki, a ich utwory bardzo skutecznie "zarażają" miłością i radością.

Gitary rodem z lat 60-tych. Perkusja ożywiająca i tak już bardzo wesołe pobrzdękiwanie. Do tego nienarzucający się, ale z drugiej strony dość charakterystyczny wokal. A wszystko podane w ładnej, naturalnej formie. 

Zespół powstał w 2010 roku i dopiero się rozkręca. Ich pierwszy singiel będzie dostępny do kupienia poprzez iTunes od 16-ego maja 2011r. Teraz na profilu Facebook lub MySpace możecie posłuchać czterech radosnych kompozycji: "Summertime", "I'm not hiding", "Feel the love" oraz "Mad Man". Ten ostatni utwór Kiss Me Scarlett udostępnili do pobrania za darmo z tej strony. A pod tym linkiem możecie zobaczyć klip właśnie do "Mad Man".


Bez przesadyzmu, bez kombinatoryki. Po prostu miłe dla ucha dźwięki. Kiss Me Scarlett wzięli z przeszłości wszystko, co najlepsze i dodali coś od siebie, w ten sposób udowadniając po raz kolejny, że rockowe lekkie granie nigdy nie umrze. 

Warto przyglądać się na bieżąco, jak rozwinie się kariera Kiss Me Scarlett. Możecie to robić, zaglądając na:

CO? GDZIE? JAK?
Oficjalna strona internetowa
MySpace - tutaj do odsłuchania 4 utwory Kiss Me Scarlett
Facebook - tutaj również można posłuchać muzyki zespołu, polubić i i być na bieżąco z nowinkami
Twitter


Brak komentarzy: