VEGA player - prawie jak na koncercie!

 VEGA PLAYER

Store VEGA

Vega Musikkens Hus, to nie zespół ani wykonawca. To miejsce w Kopenhadze. Miejsce, w którym koncert jest marzeniem duńskich zespołów. Koncerty tam muszą być niesamowite na żywo. Są też równie niezwykłe, kiedy ogląda się je w sieci. Dzięki stronie VEGA & TDC Player jest to możliwe! Przekonajcie się, jak wyglądają występy na żywo takich gwiazd jak The Raveonettes, Turboweekend, VETO oraz wielu innych!
 Sala Store VEGA mieści 1500 osób (scena Little VEGA - 500) i gościła najlepsze duńskie jak i zagraniczne kapele. Dzięki VEGA & TDC Player możecie zobaczyć wiele koncertów w całości, a do tego w bardzo dobrej jakości. Z prawej strony witryny znajdziecie wykaz koncertów, które można obejrzeć za pośrednictwem VEGA Player.

Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, kiedy przeczyta, że przed wszystkim polecam półtoragodzinny występ TURBOWEEKEND. Świetne wizualizacje, rewelacyjna muzyka i szał wśród publiczności - musicie to zobaczyć na własne oczy! Obejrzenie koncertu będzie też świetną rozgrzewką przed wybraniem się na piątkowy występ Turboweekend na warszawskich Ursynaliach. 

Klimatyczny koncert wart obejrzenia, to też nagranie występu When Saints Go Machine. 

Na żywo nie zawodzą również zespoły VETO i The Raveonettes. 

Dla tych, którzy chcą się przekonać, czego można oczekiwać od jednej z gwiazd tegorocznego Open'era - występ The Asteroids Galaxy Tour. 

Z koncertów zespołów, o których jeszcze wzmianki na blogu nie było (ale na pewno niebawem będzie) świetnie ogląda się na żywo Spleen United. Fani grupy Volbeat (która również w te wakacje pojawi się w Polsce) też znajdą coś dla siebie.  

VEGA & TDC Player, to świetna okazja, żeby przekonać się na własne oczy i uszy, że duńskie zespoły prezentują się na żywo niezwykle dobrze. A duńska publika potrafi stworzyć niepowtarzalny klimat, dopasowany do niepowtarzalnego miejsca, jakim jest VEGA. 

Miłego oglądania! 

Więcej o VEGA Musikkens Hus na oficjalnej stronie: vega.dk (dostępna tylko w języku duńskim)

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ja mam takie szczęście, że tam pracuję :)
Z pozdrowieniami,
Agnieszka

Arletta pisze...

Oj, zazdroszczę! :) Naprawdę jest tak niesamowicie podczas koncertów?

Pozdrawiam,
Arletta

Anonimowy pisze...

Jest, oj jest :) zapraszam !

Arletta pisze...

Mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję przekonać się na własnej skórze, jakie to niesamowite miejsce! Na razie pozostaje VEGA Player :)

Arletta pisze...

Agnieszko, nie wiem, czy w jakikolwiek sposób zostaniesz powiadomiona o tym komentarzu i go przeczytasz, ale wierzę, że do Ciebie dotrze :)

Czy mogłabyś skontaktować się ze mną pod adresem dobrebodunskie@afera.com.pl? Mam do Ciebie pytanie w sprawie klubu VEGA, a nie mam jak się z Tobą skontaktować... :( Będę Ci bardzo, bardzo, baaaaaaaaaardzo wdzięczna za odpowiedź :)

Pozdrawiam serdecznie :)