WHEN SAINTS GO MACHINE w Polsce!


To naprawdę będzie lato duńskich zespołów w Polsce. Do Volbeat'u, który grał na Sonisphere, Trentemoller'a, który zagra na festiwalu Audioriver, Turboweekend, ktrórzy wystąpili na Ursynaliach i wracają na początku września do Płocka... dołączyła grupa  WHEN SAINTS GO MACHINE, która...


Duński kwartet zawita do naszego kraju w sierpniu, aby dać koncert w ramach festiwalu Tauron Nowa Muzyka.
"O tym, dlaczego w ciągu czterech lat zostali uznani za jeden z najciekawszych zespołów koncertowych w rodzinnej Danii, będziecie się mogli przekonać już w ostatni weekend sierpnia, kiedy to When The Saints Go Machine pojawi się w Katowicach, by zagrać u boku takich gwiazd, jak Amon Tobin, Lamb czy Little Dragon podczas szóstej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka, uznanego w zeszłym roku za najlepszy mały festiwal w całej Europie." (więcej informacji w tekście na portalu UwolnijMuzykę.pl)
Zespół na pewno zaprezentuje utwory z nowego krążka, dostępnego w Polsce do kupienia poprzez iTunes albumu "Konkylie" (o którym pisałam między innymi tutaj). "Dobre, bo duńskie" odlicza dni do festiwalu Tauron Nowa Muzyka! Koncertu When Saints Go Machine po prostu nie można przegapić!

When Saints Go Machine są w formie i są powalający. Na zachętę przed festiwalem Tauron Nowa Muzyka - zapis fragmentu czerwcowego występu WSGM na festiwalu Electronic Beats w Pradze. Jeśli tak zagrają w sierpniu w Katowicach, to będzie magiczny wieczór.


When Saints Go Machine live - Electronic Beats Festival 2011

Brak komentarzy: