W sobotę rozdanie DANISH MUSIC AWARDS 2011

 Danish Music Awards 2011
"KOPENHAGA: W najbliższą sobotę, 5-ego listopada, w Kopenhadze rozdane zostaną nagrody Danish Music Awards 2011. Kto może liczyć na statuetkę?"4 komentarze:

# she with her honey hair pisze...

Hej, właśnie oglądam relację na T2, a na ekranie Kidd... "har ikke lavet penge, jeg har lavet damer..." ;)

Arletta pisze...

Haha :) Kiedyś się zdobędę na odwagę, zamezmę i będzie coś o duńskim rapie na "DbD" - obiecuję :)

Dzięki za komentarz, fajnie jeśli napiszesz jak Ci się podobała gala. I jak wypadli zwycięzcy podczas odbierania statuetek! :)

Pozdrowienia z Poznania, gdzie niestety T2 nie odbiera, ale na szczęście duńska muzyka dociera (nawet mi się lekko zrymowało :)).

# she with her honey hair pisze...

Na galę patrzyłam tylko jednym okiem, więc nie będę się wypowiadać... ale za to wczoraj byłam świadkiem świetnego koncertu When Saints Go Machine- są naprawdę świetni na żywo, a Silas z Turboweekend przyszedł do baru po sok żurawinowy ;)

Arletta pisze...

Oooo! Taaaaaaak Ci zazdroszczę ;) When Saints Go Machine na żywo są nieziemscy! I to jeszcze w VEGA! Mooooże kiedyś uda mi się tam wrócić na koncert tym razem do Store VEGA. Marzenie!

Super, że występ był udany :)

Ha, miło że panowie z obu zespołów się wspierają :) A nagroda dla TW za "Best Live Act" jak najbardziej zasłużona. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć znów oba zespoły, i TW i WSGM, na żywo!

P.S. Ciekawe, czy sok żurawinowy jest sekretem tak dobrego wokalu ;)