THE ASTEROIDS GALAXY TOUR: "Heart Attack" (singiel 2012)

The Asteroids Galaxy Tour z nowym singlem

Debiutancka płyta "Fruit" była inna. Alternatywna. Ciekawa. EP-ka "The Golden Age" - równie alternatywna i ciekawa, co debiut - przyniosła zespołowi The Asteroids Galaxy Tour popularność w Europie. W 2012 roku czas na nowe wydawnictwo Duńczyków, na których czele stoi jedyna kobieta w zespole - Mette Lindberg. W sieci można posłuchać drugiej zapowiedzi nowego krążka - singla "Heart Attack". Można też zobaczyć "królową hipsterów" w świetnej formie.


Najnowszy singiel (i teledysk) The Asteroids Galaxy Tour "Heart Attack" nie pozostawia wątpliwości, kto w grupie rządzi. Charyzmatyczna wokalistka Mette, okrzyknięta przez polskie media "królową hipsterów" (po koncercie TAGT na Open'erze w 2011 roku) pokazuje swe wdzięki i może zachwycić wokalnie.


Ciągle ciekawie, ciągle lekko i z przymrużeniem oka, ale jakby trochę weselej i bardziej bezstresowo. "Heart Attack" potrafi przyciągnąć uwagę i rozluźnić atmosferę. Brzmi też bardziej charakterystycznie, acz zarazem innowacyjnie. Czyli jak? Czyli lepiej, niż "Major", który również zapowiadał nowe wydawnictwo The Asteroids Galaxy Tour.

Premiera drugiej płyty The Asteroids Galaxy Tour - "Our of Frequency" zapowiedziana jest na 20.02.2012r.

CO? GDZIE? JAK?

Brak komentarzy: