ZASŁUCHAJ SIĘ: Kúra - Gógó (Lulu Rouge Remix)http://onesongcanchangeeverything.com/
ZASŁUCHAJ SIĘ - muzyka broni się sama 

"Dobre, bo duńskie" i jego twórczyni (czyli ja, pisząca dla Ciebie Droga Czytelniczko/ Drogi Czytelniku) mają przed sobą ciężki styczeń. Bez zbędnych szczegółów - z racji natłoku zajęć na blogu pojawia się nowy dział. Ta nowa forma dzielenia się duńskimi dźwiękami, to "ZASŁUCHAJ SIĘ".


O co chodzi?
Czasem jest tak, że jeden utwór potrafi "siedzieć w głowie" bardzo długo. Czasami po wysłuchaniu jednego utworu zakochujemy się w artyście. Takim kompozycjom, które sprawiają, że inne melodie znikają na jakiś czas z horyzontu, poświęcony będzie dział "ZASŁUCHAJ SIĘ".

Jeden utwór, krótki (pojęcie względne) opis i miejsce (dużo miejsca) na Twoją ocenę i Twoje wrażenia muzyczne.

Zachęcam do: A. Zasłuchiwania się, B. Komentowania C. Dzielenia się ulubionymi utworami z przyjaciółmi (np. na FB - przycisk 'Share' działać powinien). Mam nadzieję, że razem będziemy się zasłuchiwać.

Na początek perła nad perłami. 


Kúra - Gógó (Lulu Rouge Remix) 


Puls, który bije z każdego bitu od pierwszej sekundy - momentalnie wciąga. Czekasz, czekasz co będzie dalej, jak ten puls się rozwinie? W końcu, kiedy pojawia się kruchuteńki damski wokal - nieruchomiejesz... "'Cause I will always love you, love you, love you, love you" - wstrzymujesz oddech. A po (mistrzowskiej!) pauzie - głęboki wdech i można się zatopić w elektronice z innego wymiaru. Delikatnej, a zarazem groźnej. Hipnotyzującej i niepokojącej jednocześnie. Remix-majstersztyk!


CO? GDZIE? JAK?

Lulu Rouge:
Dobre, bo duńskie: KOPENHAGA NOCĄ ODC 4

Kúra:

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Kura robi szał ;]]. I co strrrrasznie mnie jara: podoba się coraz większej liczbie ludzi. Nawracajmy dalej ludzików na duńską elektronikę ;-))).
/
Emila Teeee;]]

Anonimowy pisze...

Kura robi szał ;]]. I co strrrrasznie mnie jara: podoba się coraz większej liczbie ludzi. Nawracajmy dalej ludzików na duńską elektronikę ;-))).
/
Emila Teeee;]]