BOTTLED IN ENGLAND z nowymi utworami i teledyskiem! [darmowe pobranie]Bottled In England - "Change" i "What this is"

źródło: Facebook

Wczoraj blog Dobre, bo duńskie świętował pierwszy rok działalności. Również wczoraj duet BOTTLED IN ENGLAND wypuścił dwa nowe utwory i pierwszy w historii grupy teledysk do "Change". 

"Change" i "What this is" można za darmo pobrać z  bottledinengland.comByłam bardzo ciekawa, co też BOTTLED IN ENGLAND przygotowali tym razem. Duet wydał do tej pory bardzo ładną (choć słowo "ładna" nie jest zbyt trafne do opisania muzyki BIE) EP-kę "Believe the hype!". Co teraz?... Teraz przyszedł czas na dwa naprawdę świetne kawałki!

 źródło: converse.dk
Tytuł jednego z nich - "Change" - świetnie oddaje fakt, że... cóż, coś się w muzyce Bottled In England zmieniło. Ciągle jest żywo, energicznie, dziko, drum'n'bass/dubstep-owo, massive. And doszło coś jeszcze... swego rodzaju muzyczna dojrzałość. I styl. Charakterystyczna linia, którą zbudowała dwójka Duńczyków. Wiedzą dokładnie czego chcą i nagrywają muzykę, która brzmi tak, jak założyli. Mają plan. A przynajmniej tak brzmią.

"Change" jest ciężkie. Jest pełne wybuchowego napięcia i rodzi dziwne poczucie, że w powietrzu unosi się ukryty gniew. Można niemal usłyszeć wrzask wydobywający się spod gładkiego wokalu.

"If this isn't love than I don't know what love is. If this isn't love than I don't know what the f**k this is" - śpiewa Daniel w "What this is". If two new tracks from BOTTLED IN ENGLAND aren't a great piece of electronic music than I don't know what the f**k this is!

Plus dla Daniela za bardzo przyjemne dla ucha wokale. I wielki plus dla Augusta za rewelacyjne (jak zawsze) partie perkusyjne.

Zobacz intrygujący klip do "Change" and pobierz oba nowe utwory BOTTLED IN ENGLAND z bottledinengalnd.comDobre, bo duńskie nie może się doczekać, kiedy usłyszy "Change" i "What this is" na żywo! W POLSCE! Więcej informacji niebawem... :)

WHAT? WHERE? HOW?


Brak komentarzy: