ID: MAGNUS JACOBSEN - singer-songwriter style to jest to!

ID: Magnus Jacobsen

źródło: SoundCloud
Zadymiony pub (no, teraz już nie są takie zadymione, od kiedy nie wolno w nich generalnie palić). Zamglona ulica nad ranem. W uszach brzmi "Tip of My Tongue". Niezależnie od tego, czy to powrót nad ranem z imprezy, czy poranna droga do pracy. "Tip of My Tongue" oddaje atmosferę szarości początku kolejnego dnia Twojego życia. A potem jest coraz lepiej. Magnus Jacobsen gra cudnie, choć wpędza w lekką depresję (ostrzegam!). Ale za to wpędza w sposób piękny. Wyważony. Melodyjny.


Magnus Jacobsen, wokalista duńskiego zespołu Dance With Dirt (gorąco polecam!), prezentuje w sieci swój solowy materiał. Spokojniejszy, odsłaniający bardziej nostalgiczną stronę muzycznej osobowości. I potwierdzający kolejny raz, że  
gitara + utalentowany człowiek = muzyczna idylla
Tip of My Tongue
What I Came To Do
Secrets
Swallow Me In One
Latest tracks by Magnus Jacobsen

"Eating excuses from your hand"

Muzyczne skojarzenia z Seattle (nigdy nie byłam, ale tak wyobrażam sobie poranek w tym mieście... i soundtrack do tego poranka), z filmami drogi, z wolniejszymi kompozycjami The Tallest Man On Earth (ale w wydaniu mniej wokalowo-chropowatym). Z rock'owymi balladami w wersjach akustycznych. W utworach Magnusa Jacobsena jest dziwnie sennie, dziwnie cicho... dziwnie... nabożnie.

Dźwięki od Magnusa Jacobsena potrafią przenieść człowieka do muzycznej katedry. Stary zabytkowy kościół, to swoją drogą całkiem dobra sceneria do teledysku dla tego wykonawcy.

CO? GDZIE? JAK?
Dance With Dirt - zespół, w którym wokalnie udziela się Magnus Jacobsen

*Idea sekcji "ID" - czytaj TUTAJ

Brak komentarzy: