ROK BLOGA DOBRE, BO DUŃSKIE!

DZIĘKI droga Internautko, DZIĘKI drogi INTERNAUTO
że zaglądacie na dobrebodunskie.com
już od roku :)

Za każdego przeczytanego posta, za każdy przesłuchany utwór i za każdego poznanego duńskiego wykonawcę - dzięki!

Duńscy artyści przygotowali na dziś kilka dobry wiadomości - nieświadomie robiąc bardzo miły prezent Dobre, bo duńskie :) CO? GDZIE? JAK?

1. Nowy album TURBOWEEKEND latem - nowy singiel już na wiosnę! 
Grupa Turboweekend po długim czasie koncertowania powróciła do studia i pracuje nad nowym materiałem. Trzeci album zespołu na być gotowy latem. Nowy singiel (który na razie jeszcze nie ma tytułu) ujrzy światło dzienne już na wiosnę. Czekamy z niecierpliwością! A czekanie umila nam to, od czego wszystko na blogu Dobre, bo duńskie się zaczęło, czyli największy przebój Turboweekend - "Trouble Is".2. Dwa nowe utwory i teledysk od BOTTLED IN ENGLAND 
Duet Bottled In England wybrał 23-ci lutego na wypuszczenie do sieci dwóch nowych utworów (jeden z nich, "Change", można już za darmo pobrać z: bottledinengland.com). "Change" i "What This Is" prezentują bardziej dojrzałe, aczkolwiek ciągle buzujące energią, oblicze zespołu. Dziś miała też miejsce premiera pierwszego teledysku Bottled In England. Klip do "Change" robi wrażenie. Zobaczcie poniżej.3. HANNAH SCHNEIDER z nowym klipem 
Hannah Schneider niebawem wyda nowy album pt: "Me vs. I". Można już było wysłuchać z niego tytułowego "Me vs. I" czy "In the line of fire". Teraz przyszedł czas na teledysk do "For the trees". Klimatyczny obraz do przepięknego dźwięku. Zobaczcie. 
 Dobre, bo duńskie jeszcze raz serdecznie dziękuje każdemu z Was, kto zajrzał na bloga w ciągu minionego roku i wracał, żeby poznawać duńskie kapele :)


Brak komentarzy: