ZASŁUCHAJ SIĘ: Kúra - Anchor

Kúra - Anchor


fot. SoundCloud
Duńsko-islandzki projekt Kúra zbiera się do wydania płyty. Jej zapowiedzią jest singiel "Anchor" (którego współ-producentem jest Buda z Lulu Rouge!). Baaaaaardzo powolnie wkrada się do uszu, przechodzi w pulsujący bit odbijający się o ściany głowy, potem spływa spokojnie przez gardło i zlewa się z rytmem bicia serca. 

Elektronika od grupy Kúra wymyka się schematom. Łamią dźwięki w niespodziewanych momentach, nakręcają, podkręcają atmosferę, aby w końcu... nic się nie stało. Ale to nic jest lepsze, niż największy wybuch. 

Posłuchaj utworu Kúra - "Anchor" poniżej (klik: "czytaj więcej/read more") i ściągnij go za darmo z ich strony SoundCloud.


"Anchor" zwiastuje płytę, która będzie nietuzinkowa. Utwór jest jak soundtrack do spaceru lunatyka. Wystarczy podążać za wokalem Fanney Ósk Þórisdóttir - jej głos w sennym świecie tworzonym przez dźwięki od Kúra jest jak tytułowa Opoka czy kotwica, która przytrzymuje słuchacza na ziemi, aby zbytnio nie odpłynął ("Anchor").Utwór "Anchor" można za darmo pobrać z profilu SoundCloud grupy Kúra :


CO? GDZIE? JAK?
Facebook
SoundCloud
MySpace

* idea działu "ZASŁUCHAJ SIĘ!" - kliknij TUTAJ

Brak komentarzy: