SPOT. Festival 2012 prezentuje: AGE OF GIANTS
SPOT. Festival 2012 - AGE OF GIANTS

Dobre, bo duńskie wybiera się w tym roku do Aarhus, gdzie w dniach 4-5 maja odbywa się niezwykły festiwal - SPOT. Festival. Na stronie Nordic Spotlight możecie przeczytać więcej o tym wydarzeniu.

Line-up jest niezwykle bogaty. Część artystów, którzy zagrają w maju w Aarhus pojawiła się już na blogu. O części wspominaliśmy na Facebook'u Dobre, bo duńskie. Są też tacy, o których jeszcze nie pisaliśmy. Czas najwyższy to zmienić! 


Dziś SPOT. Festival przedstawia:  
AGE OF GIANTS
"An ethereal slice of carefree warm-weather pop music that will no doubt get heads turning beyond Scandinavian shores" (źródło: BandCamp)

Piątka Duńczyków z Copenhagi prezentuje przyjemne popowo-indie klimaty. Z minimalną dozą (mini, minimalną) gitar zahaczających o post-rock. Radosne i faktycznie wolne od trosk dźwięki idealne na wiosnę.

Ze strony BandCamp Age Of Giants można za darmo pobrać ich EP-kę "Mellow Fruitfulness". Cztery utwory przenoszą nas na wyspę cudów, do krainy Liliputów z bajki o Guliwerze. Dźwięki tropikalnej wyspy, ale innej niż u The Eclectic Moniker (którzy też pojawią się na SPOT. Festival). Na wyspie Age Of Giants jest bardziej indie, mniej "tubylczo". Sami się przekonajcie.
CO? GDZIE? JAK?


Brak komentarzy: