SPOT. Festival 2012 prezentuje: KIRSTEN & MARIE
SPOT. Festival 2012 - KIRSTEN & MARIE

Dobre, bo duńskie wybiera się w tym roku do Aarhus, gdzie w dniach 3-5 maja odbywa się niezwykły festiwal - SPOT. Festival. Na stronie Nordic Spotlight możecie przeczytać więcej o tym wydarzeniu.

Line-up jest niezwykle bogaty. Na blogu zaczęliśmy przedstawiać artystów, którzy pojawią się w Aarhus w maju. Ale nikt nie powiedział, że musimy to robić w kolejności alfabetycznej ;) Dziś odrobina kobiecych wdzięków - KIRSTEN & MARIE.Kirsten & Marie, to siostry, które wypatrzono jak grały przed wejściem do klubu, w którym odbywał się koncert Oh No Ono. Takie krążą plotki. Nieważne jak, ważne że wypatrzono je skutecznie.

Kirsten & Marie
Urokliwa muzyka, jaką prezentuje ten duet jest jak słodki torcik, a wisienką na nim są równie słodkie głosy Kirsten & Marie. Słodycz, słodycz i jeszcze raz... klimaty retro.

Kirsten & Marie w 2011 roku wydały 3-utworową EP-kę, z której pochodzi śliczny "My Dear". Utwór idealny do puszczania baniek w letni poranek.


Kolejna magiczna kompozycja od Duńskich sióstr, to "Na Na NaNa NaNa NaNa" - zapowiedź debiutanckiego albumu "Newspeak", którego premiera zapowiedziana jest na 23.04.2012r.


Kirsten & Marie tworzą bardzo dziewczęce, pełne wdzięku kompozycje. Utwory przywodzące chwilami na myśl inny duński zespół - Treefight For Sunlight.

Dużo gracji i stylu, swoboda, dźwięki szczęśliwego dzieciństwa. Kirsten & Marie.

CO? GDZIE? JAK?

Brak komentarzy: