YOU.YOU.YOU. - "When You Fall" [ZASŁUCHAJ SIĘ!]You.You.You. - When You Fall

Zapomnij o kanadyjskim The Weekend. Od teraz liczy się tylko You.You.You.! Nowy projekt z Kopenhagi, który zabierze Cię do łóżka z seksownymi, acz romantycznymi bitami i miękkimi wokalami. Jeśli lubisz czuć w powietrzu miłość, naciśnij "play" i posłuchaj "When You Fall".


"When You fall, I fall with you (...) touch me when you dream"... - i tak dalej. Od pierwszej sekundy "When You Fall"... naprawdę można spaść. A właściwie wpaść. Po uszy w ten utwór.
"You.You.You. is a three-piece electronic band from Copenhagen, Denmark. Centered around bedroom-producer Rasmus Poulsens lyrics and vocals, You.You.You. blend UK-inspired electronic music with techno, edgy pop and dark Scandinavian melancholy" (źródło: Facebook)
Dwa pozostałe utwory You.You.You. (SoundCloud) są bardziej dance, bardziej edgy pop, "When You Fall" uderza zdecydowanie w struny "dark Scandinavian melancholy" - i całe szczęcie.

You.You.You. w "When You Fall" łączy to, co najlepsze w bitach (wspomnianych już wcześniej) The Weekend z tym, co najbardziej dotyka w muzyce James'a Blake'a. Duńczycy dodają od siebie nutę tej specyficznej, nie do podrobienia "duńskości". Bity od You.You.You. głębokie, są poruszające, trafiają z uszu aż do kości, mózgu i serca. Wypełniają słuchacza całkowicie - jednocześnie uczuciem przyjemności i melancholii.

Poczuj magię sypialniano-łóżkowej muzyki. "When You Fall" jest idealnym wytłumaczeniem istnienia przycisku "Repeat 1". CO? GDZIE? JAK?
SoundCloud

Brak komentarzy: