MACHINE [ID]

 
Machine - ID

Machine - Gaffa.dk
Nareszcie pojawił się nowy zespół ROCK'owy z Danii, który potrafi zachwycić! Teraz krótka oda do Internetu: Dzięki Ci Internecie za duńskich znajomych, którzy na portalach społecznościowych umieszczają linki do utworów TAKICH kapel! - koniec. Koniec zbędnego pisania, początek grania, które powinno (a właściwie musi) wbić was w podłogę. MACHINE!


A właściwie to jeszcze nie koniec: jeszcze jedno "dzięki": dzięki Gimle- SOUND TJEK za rewelacyjną muzyczną wskazówkę! Na FB Gimle-SOUND TJEK znajdziecie takich wskazówek więcej - sprawdźcie!

A teraz już do rzeczy. Do muzyki!

MACHINE - zespół, który pod koniec zeszłego roku wydał debiutancki album "Behind The Trees". 


Garażowe granie zahaczające o grunge. Echa Nirvany ("Behind The Trees"). Głęboki, melodyjny wokal, który nie pozostawia złudzeń co do swojej mocy ("So Surreal"). I prawdziwe, do cna PRAWDZIWE gitary. Tak powinien brzmieć alternatywny rock sięgający do korzeni!

"Behind The Trees"
"So Surreal"


"From My Mouth"
"Almost Gone"

CO? GDZIE? JAK?
Facebook

6 komentarzy:

Kristoffer pisze...

Awesome! Here is one more Machine live video:


http://www.youtube.com/watch?v=IXlpLJXhxpo&feature=relmfuFacebook: facebook.com/machinetheband

Arletta pisze...

Awesome band! :)

Kristoffer pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Kristoffer pisze...

Używany Google Translate: Kristoffer śpiewa / gra z Machine tutaj. Funfact: jestem 3/4 polskiej krwi, ale urodził się i wychował w Danii.

Arletta pisze...

(I'll stick with English if you don't mind) How great! :) Polish-Danish combination is always a good one! And congratulations for being a part of really good band! Powerful sound and a quality - brilliant!

Kristoffer pisze...

Thanks a lot!