TURBOWEEKEND - "On My Side" [ZASŁUCHAJ SIĘ! NEWSY]

Turboweekend - "On My Side"

Ci, od których wszystko się zaczęło, czyli grupa Turboweekend, powracają z zapowiedzią trzeciego albumu - singlem "On My Side".
Turboweekend (źródło: dr.dk/p3)
Utwór, którego premiera live miała miejsce w środę 25.04.2012 r. jest od dziś oficjalnie dostępny do odsłuchu, do kupienia i do... polubienia.Jeśli oczekiwaliście piosenki przypominającej klimatem "Trouble Is" albo inne odrobinę tajemnicze i cięższe kompozycje z "Ghost Of A Chance", nie doczekaliście się. Tak samo, jeśli liczyliście na totalnie, w 100% wakacyjny song podobny do "Now" czy "Into The Pavement".
 
"On My Side"  ma w sobie odrobinę klimatu i z tego, i z tego. Może więcej z tych radośniejszych utworów Turboweekend. Nowy singiel jest jednak bardziej... mocarny. Daje pozytywnego kopa. Jest idealną propozycją muzyczną dla tych, którzy od rana potrzebują uwierzyć w siebie i ruszyć na podbój dnia.Jest radośniej niż na "Ghost Of A Chance", jest bardziej gitarowo (bez gitar), bardziej lekko. I wiosennie. Nie letnio, wiosennie. "On My Side" brzmi na tyle intrygująco, że robi "smaka" na cały nowy krążek od Turboweekend. Premiera trzeciego albumu zapowiedziana jest na lato 2012. Czekamy... i słuchamy "On My Side".

"Anything you're planning you can count me in, day or night I'll do anything"
Piosenka jest też dostępna do kupienia na iTunes --> tutaj.

CO? GDZIE? JAK?
Oficjalna strona zespołu
Facebook 
MySpace 
Twitter


 

Brak komentarzy: