Przenosimy się na Facebook'u - polub GOOD BECAUSE DANISHPRZENOSIMY SIĘ!

Facebook Dobre, bo duńskie funkcjonuje od 14.03.2011 r. i zdobył w tym czasie ponad 700 like'ów. To było trochę chwalenia się, bo z każdej osoby, która kliknie "lubię to!" jestem mega szczęśliwa!Przyszedł czas na zmiany!

Byłoby super, gdyby każda z tych wspaniałych ponad 700-set osób (i każda nowa osoba, która chciałaby dołączyć do grona "lubiących to!") zrobiła dla Dobre, bo duńskie jedną małą rzecz --> kliknęła w LUBIĘ TO! na nowym profilu bloga, który nazywa się  
Zmieniamy nazwę na angielską, żeby łatwiej nas było zlokalizować w sieci, ale informacje cały czas w pierwszym rzędzie polskie, po polsku i o tym co duńskiego u nas - bo taka jest idea tego bloga. Nie zabraknie też tłumaczeń  na język angielski (bo to także stało się ideą tego bloga... w jego angielskiej wersji).

Po tym przydługim wywodzie podsumowanie i prośba - krótka, zwięzła i wymagająca minimalnego wysiłku z Waszej strony - a jej spełnienie da mi wielki powód do uśmiechu :)
LUBIMY TO --> https://www.facebook.com/GoodBecauseDanish 

A niebawem będzie się działo duńsko! I na Facebook'u (gdzie dzieje się cały czas!) i na blogu (gdzie ostatnio mniej się dzieje, ale to się zmieni!).


Brak komentarzy: