THEE ATTACKS w SOBOTĘ 08.09. w WARSZAWIE

Koncert THEE ATTACKS w Warszawie 
już w tę sobotę, 8-ego września!


w ramach wydarzenia --> ZIELONY  JAZDÓW 

"W sobotni wieczór na rockowej scenie Zielonego Jazdowa zagrają młodzi Duńczycy z zespołu Thee Attacks.


Dwa lata temu zespół wydał debiutancki krążek, a koncertował już w Stanach Zjednoczonych i Europie, od Wielkiej Brytanii po Portugalię, grając m.in. na Roskilde Festival, SXSW, Canadian Music Week i Eurosonic. Ich muzyka oraz pełne ekspresji koncerty zjednały im branżową prasę muzyczną. Stali się ulubieńcami zarówno Davida Fricke'a z magazynu „Rolling Stone”, jak i Kierona Tyleraa z brytyjskiego pisma „MOJO”. 


Znakiem rozpoznawczym Thee Attacks jest wokal Jimmy'ego i chwytliwe gitarowe riffy Terry'ego. Towarzyszą im Johnny na basie i Ritchie na perkusji. Muzycznie inspirują się klasykami rocka od Velvet Underground i Led Zeppelin po Ramones, ale także współczesnymi formacjami, takimi, jak: Eagles of Death Metal, Black Keys czy White Stripes. Śpiewają głównie o wielkomiejskim życiu, miłości i one-night standach.

Pierwszy album „That’s Mister Attack To You” docenili fani garażowego rocka. Kolejna płyta „Dirty Sheets” ukaże się w połowie września. Przy jej produkcji pracował Liam Watson znany ze współpracy z The Kills, White Stripes i Datsuns. Na scenie przed CSW Zamek Ujazdowski zespół zagra w sobotę o godzinie 21. Zapowiadający nową płytę singiel „So Cold” jest za darmo dostępny na stronie internetowej zespołu: theeattacks.dk." materiały prasowe organizatora


Brak komentarzy: