SCHULTZ AND FOREVER - “Céline” EP [EP, RECENZJE]
Schultz and Forever to - jak mówi sam twórca, Jonathan Schultz - jego "sypialniany projekt", który już przyciągnął sporą uwagę za sprawą debiutanckiej EP-ki “Odd Stories” (przeczytaj o niej TUTAJ). 

EP-ka nr 2 - “Céline” - została wydana w Danii 28.01.2013 r. przez wytwórnię Playground Music i będzie dostępna dla reszty świata od 04.02.2013 r. dzięki label'owi Cracki Records.

Nie tylko teksty, ale także głos Jonathana Schultza na “Céline” sprawiają, że ma się wrażenie jakby słuchało się kogoś, kto potrafi patrzeć z perspektywy czasu na doświadczenia ze swojego życia i uczyć się na błędach. Jest to wręcz surrealistyczne odczucie, biorąc pod uwagę fakt, że artysta, którego słuchamy ma zaledwie 18 lat. W swoich kompozycjach Jonathan Schultz tworzy wewnętrzne światy i bogate krajobrazy, jednocześnie zachowując pewien rodzaj muzycznej prostoty. Jedynym minusem EP-ki “Céline” jest to, że kończy się już po 15-stu minutach. Po takim kwadransie jesteśmy zmuszeni albo natychmiast powrócić do rzeczywistości albo przysłuchiwać się 5-ciu utworom tak długo, dopóki nie będziemy czuć, że jesteśmy gotowi wrócić do swoich spraw (ja wybrałam tę drugą opcję). 
Jasmin


CO? GDZIE? JAK?Brak komentarzy: