ASBJØRN - Festsaal Kreuzberg, Berlin 02-03-2013 [KONCERTY]
Miniony weekend był prawdziwie duńskim weekendem w berlińskim klubie Festsaal Kreuzberg. Po porywającym piątkowym występie Rangleklods, w sobotę 02.03.2013 r. na tej samej scenie - z równie porywającym show - pojawił się Asbjørn z zespołem.

Młody Duńczyk podbił serce Dobre, bo duńskie występem podczas SPOT Festival 2012. Od maja zeszłego roku Asbjørn całkiem intensywnie koncertuje, co było widać i słychać podczas jego berlińskiego występu.

Dobre, bo duńskie udało się porozmawiać z Asbjornem przed jego berlińskim koncertem. O czym opowiadał tym razem? Dowiecie się już niebawem!

Kiedy Asbjørn pojawił się na scenie Festsaal Kreuzberg, publiczność nie miała wyjścia - musiała dać się wciągnąć. Naprawdę niesamowite, jak ten chłopak czuje swoją muzykę i z jakim oddaniem i pasją wyraża siebie poprzez śpiew i taniec! Energia wręcz roznosiła go od środka, a scena była po prostu za mała (dlatego podczas finałowego numeru Asbjørn zeskoczył z niej i bawił się wśród publiczności, tańcząc do dźwięków jego zespołu - fenomenalnie zgranego zespołu, warto zaznaczyć!).


Oprócz utworów z debiutanckiej płyty "Sunken Ships" Asbjørn zaprezentował w Berlinie trzy nowe kompozycje. Świeże, ze szczyptą niezmiennie intrygującego stylu, zabrzmiały tak, że trudno teraz będzie spokojnie czekać, aż pojawią się na kolejnej płycie muzyka.

Podczas "duńskiego" weekendu w Festsaal Kreuzberg królowała sekcja perkusyjna - w przypadku Asbørna - niesamowite wrażenie wywarły na mnie rozbudowane outra utworów, podczas których Duńczyk chwytał za perkusyjne pałeczki i szalał razem z perkusistą zespołu.

Asbjørn nie stracił od zeszłego roku nic na swojej świeżości i oryginalności, zyskał natomiast obycie na scenie, które potrafił świetnie połączyć z chwilami totalnego szaleństwa i improwizacji. Młodzieńcza energia i pasja nie opuszczają artysty, co bardzo cieszy. Kolejny raz Dobre, bo duńskie ma tylko jedno życzenie po berlińskim koncercie - niech już wreszcie przyjdzie czas na zaprezentowanie się przed polską publicznością w naszym kraju!Brak komentarzy: