THE RAVEONETTES - 29.09.2013 BASEN / WARSZAWA [KONCERT]


29 września w klubie Basen w Warszawie wystąpi  duet z Danii łączący słodkie melodie z lat 60’tych, garażowy hałas oraz współczesną gitarową alternatywę, grupa The Raveonettes!

THE RAVEONETTES
29.09 Basen / Warszawa
otwarcie bram 19:00, start godz. 20:00
bilety: 80/90pln
miejsca sprzedaży: sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl, muno.pl
wydarzenie na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/482325498518132/Zespół odkryty przez wpływowy magazyn Rolling Stone ma na swoim koncie sześć płyt (więcej o The Raveonettes TUTAJ). Najnowszy album pt. “Observator” ukazał się we wrześniu 2012 roku. 


ZASŁUCHAJ SIĘ - "Observations"Na koncercie w Basenie muzycy zaprezentują również materiał z pięciu poprzednich krążków.

Wśród swoich muzycznych fascynacji Duńczycy wymieniają między innymi The Jesus and Mary Chain, My Bloody Valentine, The Velvet Underground i Sonic Youth.
Muzyka zespołu silnie zakorzeniona jest w melodiach lat 50’tych i 60’tych.Charakterystyczną dla Duńczyków nostalgię ubarwia pulsująca elektronika, mocne bity i psychodeliczne przesterowane gitary. Obrazu dopełniają wyraziste, mroczne teksty i temperament sceniczny Sharin Foo, obwołanej przez krytykę jedną z najgorętszych kobiet w historii rock & rolla.
Duet ma na koncie trasy koncertowe m.in. z The Strokes.
Bilety na warszawski koncert są już dostępne w punktach sprzedaży Eventim, Ticketpro oraz na muno.pl, ebilet.pl. Kosztują 80zł teraz oraz 90 zł w dniu koncertu.
Muzyka zespołu silnie zakorzeniona jest w melodiach lat 50’tych i 60’tych. 


Charakterystyczną dla Duńczyków nostalgię ubarwia pulsująca elektronika, mocne bity i psychodeliczne przesterowane gitary. Obrazu dopełniają wyraziste, mroczne teksty i temperament sceniczny Sharin Foo, obwołanej przez krytykę jedną z najgorętszych kobiet w historii rock & rolla.

Duet ma na koncie trasy koncertowe m.in. z The Strokes.


Bilety na warszawski koncert są już dostępne w punktach sprzedaży eventim, ticketpro, ebilet.pl oraz na muno.pl. Kosztują 80zł teraz oraz 90 zł w dniu koncertu.*


*informacje od organizatoraBrak komentarzy: