AGNES OBEL - 11.01.2014 r., Palladium / Warszawa [KONCERTY]Agnes Obel, perła wśród duńskich artystek, już 11. stycznia 2014 r. odwiedzi Polskę! Dunka zagra koncert w warszawskim klubie Palladium. Występ będzie promował jej najnowszy, drugi w dyskografii, album "Aventine".

Muzyka Agnes Obel, to przede wszystkim mistrzowskie łączenie kobiecego, w pewien sposób kruchego wokalu z dźwiękami pianina. Melancholijne, zwykle ascetyczne w formie kompozycje rozkwitają w wykonaniach na żywo i przenoszą słuchacza w inny wymiar.

Drugi album Dunki - "Aventine" - powstał w Berlinie, gdzie Agnes Obel obecnie mieszka i tworzy muzykę. Płyta już poszła w ślady świetnie przyjętego debiutanckiego krążka "Philharmonisc", zdobywając bardzo dobre recenzje. 

Polscy fani, którym udało się dostać do studia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, mogli podziwiać Agnes Obel na żywo 13.10.2013 r. Tym razem koncert w Palladium będzie okazją do zaprezentowania nowego materiału i do pokazania się szerszej publiczności. AGNES OBEL
11.01.2013 r. - Palladium / Warszawa
szczegóły: http://go-ahead.pl/pl/koncerty,koncert,767,AGNES-OBEL-Warszawa-Palladium.html


Brak komentarzy: