SLOW CELEBRATION - Worlds EP [NEWSY, ID]

http://www.dobrebodunskie.com/2014/01/slow-celebration-worlds-ep-newsy-id.html

Kiedy dwaj członkowie najlepszych około-elektronicznych grup Danii łączą siły w nowym projekcie, efekt jest bardzo oczekwiany, ale w najlepszym wypadku tylko zadowalający.  Mads Kristiansen, charyzmatyczny frontman Reptile Youth i Esben Andersen, mózg Rangleklods, nie zawodzą jednak ani trochę swoim nowym wspólnym projektem - Slow Celebration.

Ich pierwszy singiel "Fun" pojawił się razem z EP-ką "Worlds" 13-ego stycznia 2014 r. Można też podziwiać już teledysk to tego utworu, w którym Mads i Esben.. hm, mają ubaw - nawet pomino "zachowania ich martwo zimnego skandynawskiego spojrzenia" na ten temat (Noisey Blog). Sprawdźcie klip poniżej! Krótko po wydaniu singla w sieci pojawiły się pozostałe piosenki z EP-ki, których można słuchać między innymi na SoundCloud Slow Celebration - "Lights", "Kids" i "Neighbors". 

Wszystkie kompozycje są połączeniem wokalno-produkcyjnych działań i mocnych stron obu utalentowanych muzyków, którzy tworzą kombinację raczej wolniejszych, ale też chwytliwych melodii dobrych tak w trakcie dnia, jak i w nocy. Jesteśmy ciekawi jakie inne wspaniałe rzeczy stworzy w przyszłości ten projekt! 

"Worlds" na Spotify:

Brak komentarzy: