ASBJØRN - Brotherhood [IWMV, NEWS]I WATCH MUSIC VIDEOS - ASBJØRN - BROTHERHOOD (First Pseudo Vision)

Wygląda na to, że luty będzie miesiącem, w którym często będziemy pisać o duńskich artystach "wraca/wracają z nowym materiałem"! LUBIMY TO BARDZO! :) 

Asbjørn jest jednym z wykonawców, którzy już niebawem wydadzą nowy materiał, a jego pierwsza zapowiedź, to singiel "Brotherhood"

Ten chłopak, który ujął nas utworem "The Criminal" i debiutanckim albumem "Sunken Ships", wydoroślał w ciągu ostatniego roku! Zarówno wizualnie, jak i muzycznie. Jego nowy utwór, to ciągle piosenka popowa, ciągle z chwytliwym głównym motywem, ale "pop" dojrzał razem z Asbjørnem. 

"Brotherhood" brzmi w pewien sposób bardziej poważnie, trochę tajemniczo i nieco... niepokojąco. Ciągle jednak jest to idealna piosenka na parkiet (tak jak wszystkei poprzednie utwory Asbjørna). Zatem nie ma opcji, trzeba potańczyć, pocieszyć się odrobiną dobrej muzyki i czekać na więcej od Duńczyka! Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o poczynaniach Asbjørna - zapisz się do newslettera na jego stronie internetowej http://asbjornmusic.com"Brotherhood" na Spotify:

2 komentarze:

Teresa z ZARABIAM NA BLOGU pisze...

Cześć,
Ja trochę nie na temat, ale nie mogę się powstrzymać: czemu nie ma wersji duńskiej bloga, tylko jest anglojęzyczna ? Mnie to absolutnie nie przeszkadza, tak tylko z ciekawości pytam. Poza tym życzę powodzenia w konkursie BLOG ROKU 2013. Też biorę w nim udział, ale w zupełnie innej kategorii, więc nie stanowię dla Was żadnej konkurencji.
Pozdrawiam,
T.

Arletta pisze...

Cześć,
Nie ma duńskiej wersji, bo niestety... za co się trochę wstydzę... nie znam duńskiego... :( Dzięki i również życzę powodzenia w konkursie! :)