DOBRE, BO DUŃSKIE MA 3 LATA! [SPECJALNE]

http://www.dobrebodunskie.com/2014/02/dobre-bo-dunskie-ma-3-lata-specjalne.html


Mówi się, że pasja zmienia wszystko. Wierzymy, że to prawda. Pasja zmienia u nas wszystko... na lepsze, już od 3. lat. 

23. lutego 2011. Kiekrz - mała miejscowość pod Poznaniem, w Polsce. Wtedy i tam wszystko się zaczęło. Dobre, bo duńskie. Good because Danish. 

Po 3. latach niezwykłej przygody, odkrywania świetnej duńskiej muzyki i dzielnia się pasją i miłością do niej poprzez bloga, chcemy powiedzieć Wam wszystkim DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy za czytanie i słuchanie muzyki, dziękujemy za tworzenie cudownych dźwięków, w których się zakochaliśmy, dziękujemy za to, że czynicie tę muzyczną podróż fajną i ekscytującą!

Luty 2014 jest końcem bloga Dobre, bo duńskie, jaki znacie. Od 3. marca pojawią się wielkie zmiany. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowy rozdział w historii Dobre, bo duńskie i że zostaniecie z nami, ciesząc się tym, co dla Was przygotowaliśmy. 

Z łezką (szczęścia) w oku, z masą wspaniałych wspomnień i wieloma więcej na horyzoncie - chcemy świętować trzecie urodziny Dobre, bo duńskie z Wami i (oczywiście) z dobrą (bo duńską) muzyką! Dlatego zapraszamy Was do odwiedzenia naszego kanału Spotify i sprawdzenia playlisty nowych i świetnych duńskich dźwięków.

ALE! To nie wszystko! Przygotowaliśmy też dla Was specjalny konkurs, sprawdźcie bloga dziś wieczorem, żeby dowiedzieć się więcej! 

Jeszcze raz, w tym szczególnym dniu, mówimy wieeeeeeelkie DZIĘKI za te 3 lata! 


 
 

Brak komentarzy: