LINE GØTTSCHE - First Bird [NEWSY, ZASŁUCHAJ SIĘ!]Informacja o końcu działalności projektu Belle Ville była smutna. ALE! Jedna rzecz się kończy, inna zaczyna. Tak też się stało w przypadku Line Gøttsche. Dunka wpuściła niedawno pierwszy solowy singiel. Kompozycja nosi tytuł "First Bird".

Znacie to super wyciszające, super miłe uczucie, kiedy budzicie się pewnego pięknego ranka i słyszycie ptaki śpiewające za oknem? I wtedy wiecie - wiosna jest blisko, wiosna jest już tuż tuż! I tak leżycie sobie w łóżku, i tak słuchacie głosów ptaków za oknem, i tak uśmiechacie się do siebie bez żadnego szczególnego powodu.

Tak właśnie będziecie się zapewne czuć, słuchając "First Bird". Jakby to był właśnie pierwszy dzień wiosny. Nieważne, że mamy ciągle luty, nieważne czy jest mglisto, deszczowo, mroźnie, czy śnieżnie na zewnątrz. Z tą piosenką zawsze jest pierwszy dzień wiosny.

Miękki, delikatny głos Line Gøttsche i jej niezwykle silna kobiecość są po prostu oszałamiające i zapierające dech w piersiach. Chce się, żeby po tylko tak śpiewała, śpiewała, śpiewała... Pozwól jej na stracenie oddechu na chwilę.

 

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Przecudowna.....!
aleksandra