SCHULTZ & FOREVER - P.O.V. [NEWSY, ZASŁUCHAJ SIĘ!]Jonathan Schultz to mzg projektu pod nazwą  Schultz & Forever, który niebawem wyda debiutancki album. Na razie możemy posłuchać nowego utworu "P.O.V.", jako zapowiedzi tego, co zdarzy się nieco później w tym roku.

Piosenka jest zupełnie inna od "standardowych" akustycznych dokonań Schultz & Forever. Brzmienie "P.O.V." przypomina mi nieco sposób eksperymentowania i wpuszczania marzycielskiej atmosfery do piosenek przez Thulebasen.

Materiały prasowe mówią: 
"With "P.O.V.", Jonathan Schultz has aimed to explore the boundaries of pop music. The multiple layers suggesting new possibilities and sensibilities, intriguing listeners through the peculiar structure and intuitive songwriting."

Moje pierwsze wrażenie po wysłuchaniu "P.O.V.": "ale to dziwne". Jednak potem posłuchałam jeszcze raz i jeszcze jeden, a potem następny... utwór ciągle brzmi dziwnie, ale muszę przyznać, że niewątpliwie jest intrygujący. Sposób w jaki Jonathan Schultz odważył się eksperymentować zasługuje na szacunek. I na uwagę.

Dobre, bo duńskie z niecierpliwością czeka na debiutancki album Schultz & Forever, ponieważ teraz stał się on totalną zagadką - nie da się powiedzieć, czego można się po nim spodziewać po wysłuchaniu "P.O.V.". 
Brak komentarzy: