O STRONIEDania – niby wszystko jasne, niby wiadomo, o co chodzi. Kraj klocków LEGO i gangu Olsena. To prawda. Jednak Dania, to także coś więcej!

Muzyka na przykład. Niesamowita liczba świetnych artystów i zespołów. Jeśli lubisz odkrywać nowe dźwięki, znajdziesz tutaj informacje o rozmaitych duńskich muzykach.O co chodzi?

Blog Dobre, bo duńskie powstał w celu gromadzenia informacji o różnych muzykach z Danii i szerzenia wiedzy o dźwiękach pochodzących z tego uroczego kraju. 

Oprócz strony internetowej, w studenckim radiu Politechniki Poznańskiej - Radiu AFERA - nadaje audycja "Dobre, bo duńskie", a na Facebook'u istnieją dwie strony:  Dobre, bo duńskie oraz Good Because Danish - gdzie staramy się przekazywać na bieżąco informacje ze świata duńskiej muzyki.


Nazwa bloga

Nazwa "Dobre, bo duńskie" odnosi się do znaku jakości dla polskich produktów. Kiedy kupujemy w sklepie produkty oznaczone znakiem jakości "Dobre, bo polskie", wiemy, że wspieramy najlepsze polskie firmy. 
Tutaj staramy się wspierać najlepsze duńskie zespoły i duńskich artystów, dlatego blog nosi nazwę "Dobre, bo duńskie" (P.S. Wiemy bardzo dobrze, że nie wszystko jest dobre tylko dlatego, że jest duńskie - wybieramy muzykę prezentowaną na blogu... naprawdę! :) ). 


Jak się z nami skontaktować?


Jeśli chcesz skontaktować się z Dobre, bo duńskie - napisz do nas na Facebook'u (or lub na tym Facebook'u) albo wyślij do nas e-mail.. 

Będziemy wdzięczni za rozprzestrzenianie informacji o tej stronie, żebyśmy mogli skuteczniej rozprzestrzeniać informacje o duńskiej muzyce. 


Pozdrawiamy,
powiększający się team Dobre, bo duńskie

 

Brak komentarzy: